Вітання голови Косівської районної ради Зеновія Томащука із Днем Збройних Сил України

Шановні, воїни-захисники, військовослужбовці Збройних Сил України!

Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем Збройних Сил України. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у потрібний момент стати захистом і опорою для своєї країни, рідних і близьких. Ваша служба – це не тільки професія, для більшості з вас – це справа всього життя.

Сьогодні військовослужбовці виявляють глибокий патріотизм, стійкість, витримку й відповідальність, роблять усе можливе для зміцнення обороноздатності нашої держави.

На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Сила і міць Української держави – у єдності армії та народу, тому прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята та побажання нашим славним воїнам швидкого повернення до своїх родин з перемогою, а також міцного здоров’я, надійних тилів і віри в щасливе майбуття та успіхів на ниві служіння українському народу!

Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, мужньо захищаючи рідну землю, дякуємо всім, хто нині зміцнює обороноздатність країни всім, хто несе військову службу за відданість українському народу, незламну силу волі та безстрашність. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд.

Шановні воїни-захисники, бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, добра та щастя, мирного неба над Україною!

Слава українському війську! Слава Україні! Слава Героям!

З повагою
Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.