15 лютого — День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Цього дня ми вшановуємо тих, кому довелося воювати в чужих країнах, з глибокою шаною звертаємось до всіх синів і дочок України, яким довелося брати участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Афганська війна стала важким випробуванням і трагедією для сотень тисяч людей — тих, хто знаходився на Афганській землі, і тих, хто безмежно довгими й тривожними днями і ночами чекав вдома повернення своїх рідних. В цій кривавій війні самовідданість, мужність і героїзм виявили українці — офіцери та солдати.

Сьогодні, у чергову річницю тієї незабутньої події, ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів — афганців і їхніх побратимів, які пройшли вогняні точки бойових дій в Республіці Афганістан та на території інших держав.

Ми низько схиляємо голови в скорботі перед нашими земляками — солдатами і офіцерами, перед тими, хто віддав своє життя, виконуючи солдатський обов’язок.

Слава Україні!
Героям Слава!

Голова Косівської районної ради Зеновій Томащук

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *