Косівська районна рада приймає пропозиції щодо кандидатур для призначення на посаду директора Косівського РП «Райагроліс»

Відповідно до вимог, визначених Положенням про порядок призначення та звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Косівського району, затвердженого рішенням Косівської районної ради від 22.травня 2014 року №617-28/2014, Косівська районна рада приймає пропозиції щодо кандидатур для призначення на посаду директора Косівського РП «Райагроліс».

Ініціатива щодо кандидатур для призначення на посаду директора Косівського районного підприємства «Райагроліс» може виходити від постійних комісій районної ради, депутатів районної ради, громадян України, трудового колективу Косівського РП «Райагроліс».

Ініціатор, що вносить пропозицію щодо кандидатури для призначення на посаду директора Косівського районного підприємства «Райагроліс», подає до виконавчого апарату районної ради подання з обґрунтуванням щодо призначення на посаду, до якого додають: заяву кандидата про згоду на призначення, заповнену особову картку (форма П-2), автобіографію, копію паспорта та, при наявності, ідентифікаційного номера, копію трудової книжки, копію документа про освіту, згоду кандидата на збір і обробку персональних даних.

У поданні зазначають прізвище, ім’я та по батькові, дату народження, громадянство, посаду, яку займає кандидат, рівень фахової і професійної підготовки, відомості про перебування в кадровому резерві, ділові якості та інші відомості про кандидата. Якщо ініціатива про призначення на посаду виходить від самого кандидата, подання не надають.

Вимоги для кандидата на заміщення посади директора Косівського районного підприємства «Райагроліс»:

  • громадянство України;
  • повна вища освіта за спеціальністю лісове господарство, менеджмент, публічне управління та адміністрування (магістр, спеціаліст);
  • стаж роботи за спеціальністю не менше 5 років;
  • досвід керівної роботи у лісовій галузі не менше одного року;
  • володіння державною мовою;
  • здатність за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати посадові обов’язки директора.

Документи приймають з 18 лютого по 04 березня 2022 року включно у виконавчому апараті Косівської районної ради за адресою:

м.Косів, майдан Незалежності,11, другий поверх, кабінет № 29, в робочі дні тижня: з 8:00 до 17:15 год. (понеділок-четвер), у п’ятницю — з 8:00 до 16:00 год., обідня перерва з 12:00 год. до 13:00 год.

Голова районної ради : Зеновій Томащук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *