Бюджет району прийняли і звернення схвалили

Минулого тижня відбулася XIII сесія Косівської районної ради. Депутати розглянули вісім питань порядку денного. Пленарне засідання вів голова районної ради Зеновій Томащук. У роботі сесії брала участь голова РДА — начальник районної військової адміністрації Наталія Кучма.

Депутати вшанували хвилиною мовчання Героїв, які віддали своє життя, відстоюючи незалежність нашої держави. Священник о. Ростислав Близнюк провів молитву за всіма загиблими у цій жорстокій війні та благословив народних обранців на плідну працю.

Цього разу преамбулу сесійного засідання наповнили, ще й урочистим змістом. Голова районної ради Зеновій Томащук з нагоди Дня місцевого самоврядування вручив подяки депутатам і працівникам виконавчого апарату районної ради за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування. А також вручив грамоти обласної ради депутатам-спортсменам за зайняте друге загальнокомандне місце з футзалу у благодійній спортивно-патріотичній акції «Місцеве самоврядування Прикарпаття — Збройним силам України».

На XIII сесії депутати затвердили районний бюджет на 2023 рік, а також внесли зміни до районного бюджету на 2022 рік. Зокрема, спрямували кошти обласного бюджету в сумі 5225000 гривень на капітальний ремонт реанімаційного відділення КНП «Косівська центральна районна лікарня».

На пленарному засіданні схвалили текст звернення до операторів мобільного зв’язку Косівського району щодо неналежної якості мобільного зв’язку та мобільного інтернету, які у воєнний час є одними з найбільш важливих засобів комунікації. Депутати, враховуючи занепокоєння громадськості, просили вжити заходів для забезпечення та вирішення питання щодо безперебійного мобільного зв’язку під час відключень електроенергії у районі.

На сесії також ухвалили рішення про безоплатну передачу лісопродукції (25 куб. м ділової хвойної деревини та 50 куб. м дров’яної деревини) РП «Райагроліс» для потреб однієї з військових частин у відповідь на звернення її командування.

Ігор Сусак.
«Гуцульський край», №51, 23.12.2022 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *