Звітували очільники району

Депутати розглянули більше десяти питань та ухвалили відповідні рішення. Пленарне засідання, на яке запросили керівників підприємств, установ району, працівників районної ради та райдержадміністрації, вів голова районної ради Зеновій Томащук.

Увагу аудиторії найперше сконцентрували на заслуховуванні публічного звіту голови районної державної адміністрації Наталії Кучми про підсумки роботи у 2022 році. Очільниця виконавчої влади району розповіла, за якими пріоритетними напрямками працювала районна військова адміністрація в умовах воєнного стану.

Безумовно, йшлося про виконання оборонно-мобілізаційних заходів і завдань, соціальний захист військовослужбовців, котрі ціною життя відстоюють суверенітет нашої держави; роботу з переселенцями та забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб.

Наталія Дмитрівна зупинилася й на питаннях релокованих підприємств, адже на Косівщині налагодили виробничу діяльність ткацьке ательє «Вандра рагз» з Херсонщини та ТОВ «БІ ЄС АЙ Україна», яке переїхало з Київщини.

— Війна — це нові виклики, до яких важко бути готовим. Але у тісній співпраці з облдержадміністрацією, всіма територіальними громадами району, депутатами, керівниками підприємств, установ, волонтерами, благодійними організаціями, священнослужителями та просто небайдужими людьми ми долаємо труднощі та адаптуємося до нових реалій життя. Дякую всім за співпрацю», — наголосила Наталія Кучма.

А про роботу районної ради за 2022 рік прозвітував її голова Зеновій Томащук. Зеновій Юрійович зазначив, що рік, який минув, був важким для нашої держави через збройний напад російської федерації на Україну. Також акцентував на активній і скрупульозній праці депутатських комісій при напрацюванні рішень, важливих для життєдіяльності району. Не оминув увагою і відвідуваність сесій депутатами.

На чотирнадцятій сесії депутати затвердили внесення змін до районного бюджету на 2023 рік, про що доповіла начальниця фінансового відділу РДА Світлана Козак.

У поточному фінансовому документі закладено 431,4 тис. грн для співфінансування на утримання районного трудового архіву. Кошти на утримання цієї установи виділили бюджети Косівської міської (166,7 тис. грн), Кутської селищної ( 81 тис. грн), Яблунівської селищної (80,8 тис. грн), Рожнівської сільської ( 61,3 тис. грн), Космацької сільської (41,6 тис. грн) рад.

З обласного бюджету спрямують 1637016 гривень на капітальний ремонт реанімаційного відділення КНП «Косівська
центральна районна лікарня». Субвенцію з обласного бюджету в сумі 1924,775 тис. грн. розподілено на здійснення в районі природоохоронних заходів.

Народні обранці на пленарному засіданні заслухали заяви своїх колег (В.Пророчука, Г.Грималюк, В.Петричука, К.Луканюк, В.Петращука) про дострокове припинення ними повноважень депутата районної ради і дали «добро» на їхнє особисте рішення.

На сесії районної ради надали слово для виступу начальнику відділу з питань мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації Володимирові Зузяку, котрий докладно розповів про рекрутингову кампанію, яку зараз проводять у районі.

Ігор Сусак.
«Гуцульський край», №13, 31.03.2023 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *