Положення про позабюджетний фонд приватизації комунального майна району

1. Позабюджетний фонд приватизації утворюється відповідно до Закону України „Про державну програму приватизації” ст. 68 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні.

2. Управління коштами позабюджетного фонду приватизації здійснює відділ комунального майна району.

3. Джерелом формування позабюджетного фонду приватизації є:

– надходження коштів,безпосередньо пов”язаних з процесом приватизації,а саме;
– від продажу об”єктів приватизації, що складають 3% від коштів, отриманих при реалізації
– від покупців за подання заяви на приватизацію,
– реєстраційний збір за участь у аукціоні,
– суми штрафних санкцій,

4. Відділ комунального майна району здійснює облік надходження коштів по кожному об”єкту приватизації,джерелах надходжень,контролює стан оплати вартості об”єктів приватизації.

5. Кошти позабюджетного фонду приватизації використовуються для:

– проведення інформаційно-рекламної роботи та висвітлення приватизаційних процесів в районі в засобах масової інформації;
– оплата послуг сторонніх осіб та організацій, залучених до роботи, пов’язаної з приватизацією згідно укладених договорів;
– оплата господарсько-договірних робіт, що виконуються у межах виконання програм приватизації;
– придбання обчислювальної техніки, засобів зв’язку, оргтехніки, транспорту, обладнання та інвентарю;
– оплата господарських витрат, пов’язаних з процессом приватизації, канцелярські видатки,витрати на відрядження,обладнання та інвентар, придбання інформаційної та передплатної літератури;

6. Відділ комунального майна перераховує кошти з рахунку позабюджетного фонду приватизації на рахунки відповідних місцевих рад за комунальне майно,яке приватизовано згідно з нормативами їх розподілу на відшкодування витрат пов”язаних з приватизацією.

7. Відділ комунального майна району щоквартально складає звіт про надходження і витрати коштів,одержаних від приватизації та подає на розгляд голові районної ради.

8. Бухгалтерію відділу комунального майна веде начальник відділу бухгалтерського обліку виконавчого апарату районної ради.

9. Невикористані у звітному році кошти фонду приватизації вилученню не підлягають, переходять на наступний рік і використовуються на цілі, передбачені цим Положенням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *