Про Програму приватизації об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста та спільної власності територіальних громад району

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від  12 січня  2011  року                                                                     № 46-3/2011
м.Косів

Про Програму приватизації об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста та спільної власності територіальних громад  району

Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про приватизацію невеликих  державних  підприємств (малу приватизацію)»,  «Про Державний бюджет України на 2011 рік», районна рада

вирішила:

1.Затвердити Програму приватизації об’єктів власності територіальних громад району та спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки            (додається).

2.До укладення договорів купівлі-продажу  об’єктів, приміщень, будівель, що будуть приватизовуватися шляхом викупу, орендарі зобов’язані повністю розрахуватися за оренду відповідних приміщень згідно з Методикою розрахунку і порядком використання плати за оренду  майна.

3.Начальнику відділу комунального майна району (Л.Дяков) щоквартально інформувати районну раду про хід приватизації в районі та про використання коштів, спрямованих на відшкодування витрат, пов’язаних з приватизацією.

4.Контроль за виконання рішення покласти на  постійну комісію районної ради з питань підприємництва та комунальної власності (В. Струк).

Голова районної ради                                                                          Андрій Клуб

Додаток
до рішення районної ради
від  12.01.11  №46-3/2011

Програма приватизації  об’єктів власності територіальних громад району та спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014  роки

Програма приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки визначає завдання і способи відчуження комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Основною метою приватизації об’єктів є створення умов для підвищення ефективності діяльності підприємств та поліпшення стану об’єктів нерухомого майна. Пріоритетним та основним завданням приватизації є відчуження об’єктів виключно за кошти, забезпечення інформаційної відкритості процесу відчуження, створення сприятливих умов для появи приватних власників, підвищення зацікавленості інвесторів.

Програма направлена на забезпечення виконання районного бюджету в частині доходів по коду 31030000 „Надходження від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності”.

Приватизація об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району  здійснюється відділом  комунального майна  району  відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих  державних підприємств (малу приватизацію)», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даної Програми та враховуючи рішення районної ради від  03 вересня  2009  року №  479-22\2009  „Про майно спільної власності територіальних громад  району”.

Відділ комунального майна району здійснює приватизацію об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на підставі Програм приватизації та переліків об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що підлягають приватизації, затверджених відповідними радами.

Приватизація об’єктів власності та спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міста району  здійснюється шляхом:
–    викупу;
–    продажу на аукціоні.

Відповідно до Бюджетного Кодексу України кошти від відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад району зараховуються до спеціального фонду районного бюджету, а кошти від відчуження об’єктів, що є власністю територіальних громад сіл, селищ, міста зараховуються до спеціальних фондів відповідних бюджетів.

Кошти, одержані від приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та об’єктів власності територіальних сіл, селищ, міста,    зараховуються на рахунок, відкритий відділу  комунального майна району в

Косівському відділенні ощадного банку України.  Відділення ощадного банку на наступний день після зарахування коштів на рахунок  відділу  комунального майна району передають відділу  виписки з зазначеного рахунку та реєстр розрахункових документів до них. Кошти, отримані від приватизації майна,  розподіляються наступним чином: 97 відсотків коштів, отриманих від приватизації, перераховуються на відкриті в казначействі рахунки  спеціального фонду районного, сільських, селищних, міського бюджетів в залежності від власності об’єкта, що приватизується; 3 відсотки коштів, отриманих від приватизації, використовуються на заходи, пов’язані з проведенням приватизації майна спільної власності територіальних громад району та власності територіальних громад сіл, селищ, міста району і перераховуються на рахунок, відкритий  відділу комунального майна району відділенням ощадного банку України.

Керуючий  справами районної ради                    Роксолана Барчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *