Про звернення районної ради до керівництва Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від  12 січня  2011  року                                            № 52-3/2011
м.Косів

Про звернення районної ради до керівництва Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області

Враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку, районна рада

вирішила:

1.    Затвердити та направити  керівництву Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області звернення районної ради щодо вирішення питання забезпечення додатковою технікою філії «Косівський райавтодор» (додається).

2.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку (М.Шатрук).

Голова районної ради                                                               Андрій Клуб

 

Начальнику
Служби автомобільних доріг
в Івано-Франківській області
Сендерському С.М.

ЗВЕРНЕННЯ

Шановний Сергію Михайловичу!

Щороку з початком зими працівники філії «Косівський райавтодор» зіштовхуються з одними і тими ж проблемами. В умовах сильних снігопадів, налипання мокрого снігу, підмерзлих доріг необхідно оперативно реагувати та вживати заходів для того, щоб забезпечити вільний рух транспорту та пішоходів, уникнути блокування доріг в населених пунктах району, зокрема, – у високогірних.

Однак наявної у філії «Косівський райавтодор» техніки не вистачає для того, щоб забезпечити на належному рівні в осінньо-зимовий період розчищення доріг від снігових заметів. Дуже часто така ситуація призводить до того, що жителі району залишаються без будь-якого сполучення з районним центром, а рух автотранспорту в населених пунктах Косівщини паралізований.

У зв’язку з вищевикладеним, звертаємось до Вас із настійливим проханням розглянути можливість виділення додаткових одиниць техніки філії «Косівський райавтодор».

Прийнято 12 січня 2011 року
на ІІІ сесії Косівської районної ради
шостого демократичного скликання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *