Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від  12 січня  2011  року                                            № 54-3/2011
м.Косів

Про звернення районної ради до Кабінету Міністрів України


Враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, районна рада

вирішила:

1.    Затвердити та направити  Кабінету Міністрів України звернення районної ради щодо вирішення питання виділення земельної ділянки під полігон для утилізації твердих побутових відходів на території району (додається).

2.    Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань земельних відносин (Р.Баранюк) та з питань екології та використання природних ресурсів (Д.Никифорак).

Голова районної ради                                                               Андрій Клуб

Кабінету Міністрів України

ЗВЕРНЕННЯ

На сьогоднішній день в Косівському районі склалася вкрай критична ситуація стосовно захоронення та утилізації твердих побутових відходів.

Відсутність діючого полігону та часткове призупинення експлуатації земельної ділянки на яку звозили тверді побутові відходи (блокування місцевими жителями с.Вербовець Косівського району), призвела до різкого зростання кількості несанкціонованих звалищ відходів по місту Косову та території Косівського району.
Цей факт спричиняє в одному з перспективних туристичних куточків Карпатського краю забруднення земельних ресурсів, шкідливий вплив на флору та фауну, здоров’я населення, погіршує екологічний та санітарно-епідеміологічний стан району.
Єдиний можливий вихід із даної ситуації на сьогоднішній день – розміщення полігону твердих побутових відходів на землях Косівського районного підприємства «Райагроліс».

Дана земельна ділянка, яка пропонується під вилучення, відноситься до земель лісогосподарського призначення, не вкрита лісовою рослинністю (РП «Райагроліс», Пістинське лісництво, квартал 14, ділянка 11, площа 0,9 га ) та розміщена відповідно до санітарних норм за межами населеного пункту на території Вербовецької сільської ради.

Однак на даний час діє розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 квітня 2008 року №610-р «Деякі питання розпорядження земельними лісовими ділянками», яке унеможливлює виділення даної земельної ділянки під розміщення полігону для утилізації твердих побутових відходів.

У зв’язку з вищевикладеним, просимо Вас посприяти у вирішенні питання щодо надання для суспільних потреб земельної ділянки для розміщення та утилізації твердих побутових відходів на території Косівського району Івано-Франківської області.

Прийнято 12 січня 2011 року
на ІІІ сесії Косівської районної ради
шостого демократичного скликання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *