Про затвердження цін на платні роботи (послуги) Трудового архіву Косівського району

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від 12 січня 2011 року

№ 47-3/2011
м.Косів

Про затвердження цін на платні роботи (послуги) Трудового архіву Косівського району

Відповідно до ст.ст. 34, 35 Закону України “Про Національний архівний Фонд і архівні установи”, наказу Державного комітету архівів України від 24 січня 2001 року № 6 “Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2001 року № 179/5370 та п. 5.2 Положення про комунальну установу «Трудовий архів Косівського району», затвердженого рішенням районної ради від 16 грудня 2010 року №17-2\2010, районна рада вирішила:

1. Затвердити перелік платних послуг, що виконуються комунальною установою «Трудовий архів Косівського району» та ціни платних послуг в розмірі:

• 24 (двадцять чотири) гривні 00 копійок за приймання на тимчасове зберігання в архівний відділ документів особового складу ліквідованих установ, підприємств та організацій однієї одиниці зберігання;
• 19 (дев’ятнадцять) гривень 00 копійок за анкету-заяву;
• 50 (п’ятдесят) гривень 00 копійок за виконання історичної довідки;
• 50 (п’ятдесят) гривень 00 копійок за складання описів справ від 1 до 5 років.
• 80 (вісімдесят) гривень 00 копійок за складання описів справ від 5 до 10 років.
• 150 (сто п’ятдесят) гривень 00 копійок за складання описів справ від 10 і більше років

2. Отримані кошти за надані послуги спрямовувати на покращення матеріально-технічної бази та інші видатки комунальної установи «Трудовий архів Косівського району».

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Василя Жмендака.

Голова районної ради Андрій Клуб

 

АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТА

рішення районної ради «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Трудовий архів Косівського району».

Економічне обґрунтування

Відповідно до ст.ст. 34, 35 Закону України “Про Національний архівний Фонд і архівні установи”, наказу Державного комітету архівів України від 24 січня 2001 року № 6 “Про затвердження Порядку ціноутворення на роботи (послуги), що виконуються державними архівними установами”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 27 лютого 2001 року № 179/5370 та п.2. Положення про комунальну установу «Трудовий архів Косівського району», затвердженого рішенням районної ради від 16 грудня 2010 року №17-2\2010, враховуючи калькуляцію (додається), з метою покращення матеріально-технічної бази та інші видатки комунальної установи «Трудовий архів Косівського району».

Цілі регулювання

Розробка та запровадження даного документу переслідує такі цілі:

  • покращення якості надання послуг;
  • покращення матеріально-технічної бази та інші видатки комунальної установи «Трудовий архів Косівського району».

Механізм регулювання

Рішення Косівської районної ради «Про затвердження цін на платні роботи (послуги), що виконуються комунальною установою «Трудовий архів Косівського району».

Очікуваний результат

Доступність та повна інформація при необхідності отримання даних по ліквідованих організаціях та підприємствах; по рішеннях виконкомів та сесіях сільських, селищної та міської рад. Покращення якості зберігання документів.

У разі прийняття акту комунальна установа «Трудовий архів Косівського району» очікує самостійно заробляти кошти на необхідні господарські витрати. За рахунок зароблених коштів комунальна установа «Трудовий архів Косівського району» планує частку зароблених грошей направити на економічний розвиток установи, покращення умов праці.

Керуючий справами Роксолана Барчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *