На Косівщині перебуває делегація туроператорів з Росії

У рамках інформаційного туру теренами Прикарпаття на Косівщині перебуває 20 представників найбільших туристичних компаній Росії на чолі з Віце-президентом Російського союзу туріндустрії Юрієм Барзикіним. Північні гості виявили бажання ознайомитись з туристичним потенціалом нашого краю з метою налагодження двохсторонніх ділових відносин.

У рамках цього візиту вже відбулася зустріч з представниками районної влади, туристичних баз Косівщини, Асоціації сільського зеленого туризму «Гуцулія», ініціаторами проекту «ВелоКосів», керівництвом гірського-пошукового рятувального пункту. Присутні обмінялись інформацією про перспективи подальшої співпраці, зі свого боку, наш район презентував свої туристичні можливості.

Перші враження про Косівський район  Віце-президент Російського союзу туріндустрії Ю.Барзикін охарактеризував наступним чином: «Ми готові їхати до вас, а ви готові прийняти нас». І російська, й українська сторони зійшлись на тому, що сьогодні потрібно шукати й опрацьовувати нові напрямки в туристичній індустрії, а Косівський район у цьому плані має хороші напрацювання, зокрема, екологічний та спортивний туризм, забезпечення на належному рівні безпеки туристів тощо.

Сьогодні гості з Росії ближче познайомляться з роботою майстрів народного мистецтва, візьмуть участь у майстер-класі з ліжникарства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.