Привітання голови районної ради з нагоди Дня перемоги

Дорогі ветерани! Шановні учасники святкового зібрання!

Традиційно у цей день ми з вдячністю згадуємо всіх, хто визволяв нашу землю у роки Великої Вітчизняної війни.

Пам’ять війни – це пам’ять серця. Її сувора правда залишається з нами, як уособлення безприкладної мужності, патріотизму, тяжкої праці і вічної скорботи за тими, хто поклав на вівтар Перемоги найцінніше – своє життя. Цю пам’ять несуть крізь роки все нові покоління, схиляючись у шані перед своїми батьками і дідами, учасниками Великої Вітчизняної, – живими і полеглими.

Сьогодні ми відзначаємо 66 річницю Великої перемоги українського народу, який разом з іншими націями у смертельній боротьбі врятував світ від фашистського мороку. Україна у цій боротьбі була епіцентром двобою та ареною особливо жорстокого і кривавого протиборства.
Сотні тисяч наших співвітчизників віддали своє життя за цю Перемогу. І ми схиляємо голови перед їх світлою пам’яттю.

Спасибі Вам, дорогі наші, рідні ветерани, за те, що навчили любити свою Вітчизну, що показали, як захищати свій рідний дім, що завжди стоїте на варті добра і справедливості, допомагаєте мудрою порадою чи справедливою критикою.
Те, що сьогодні ми живемо на своїй вільній землі, – це і Ваша заслуга!
У цей святковий день бажаю Вам, дорогі ветерани, та всім вашим рідним і близьким міцного здоров’я, миру, благополуччя, довгих років життя та мирного неба над головою.

Зі святом! З Великою Перемогою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *