Команда районної ради взяла участь у районній спартакіаді працівників державних установ району

Команда районної ради взяла участь у районній спартакіаді працівників державних установ району

У рамках першого етапу Всеукраїнської спартакіади серед державних службовців відбулись районні змагання між збірними командами працівників державних установ району. Урочисте відкриття змагань відбулося у приміщенні Косівського інституту декоративного та прикладного мистецтва. П’ять команд змагалися та перевіряли рівень своєї майстерності з таких видів спорту, як міні-футбол, волейбол, настільний теніс, шахи та шашки.

Команда районної ради на чолі з головою Андрієм Клубом вела спортивну боротьбу по волейболу, міні-футболу та настільному тенісу. За результатами районної спартакіади, районна рада здобула друге місце по волейболу та третє місце по міні-футболу.

Голова районної ради Андрій Клуб запросив усіх бажаючих депутатів районної ради до спільних щотижневих тренувань, адже найближчим часом команда депутатів Косівської районної ради візьме участь в обласному турнірі з волейболу на кубок голови Івано-Франківської обласної ради з нагоди відзначення в області 120-ї річниці з дня народження Євгена Коновальця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *