Місцеві ради Косівського району взяли активну участь у першому обласному конкурсі програм та проектів розвитку місцевого самоврядування

5 травня 2011 року в Івано-Франківську відбулося спільне засідання Ради, Дирекції і Експертної комісії першого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, на якому були підведені підсумки прийому проектів від сільських, селищних і міських рад.

Учасниками Конкурсу від Косівського району стали 10 місцевих рад: Косівська міська (4 проекти), Яблунівська та Кутська селищні,  Пістинська, Акрешорська, Рожнівська, Яворівська, Старокутська, Прокуравська сільські ради подали по 1 проекту.

Косівський район входить до трійки районів, які подали найбільшу кількість проектів для участі в обласному Конкурсі. Така активність місцевих громад зумовлена тим, що шляхом участі в Конкурсі, вони сподіваються вирішити ряд найактуальніших проблем у своїх населених пунктах.

До участі в обласному Конкурсі від району зареєстровані проекти, що стосуються  впровадження енергозберігаючих технологій в навчальних закладах, облаштування вуличного освітлення, вирішення питань благоустрою населених пунктів, виготовлення проектно-кошторисної документації тощо.

Прийом проектів здійснювався з 1 лютого по 29 квітня 2011 року. Протягом травня місяця Рада Конкурсу на основі рекомендацій Експертної комісії має визначитися із переможцями та прийняти рішення про фінансування відповідних проектів, на які в обласному бюджеті на 2011 рік передбачено 1 мільйон гривень.

Детальніше про проекти, подані від Косівського району:

Детальний список та опис проектів 57 KB | .doc | Завантажень: 335

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *