В Косівському районі створено тимчасову комісію з питань впорядкування меж території НПП «Гуцульщина»

З ініціативи народного депутата України Василя Чуднова в Косівському районі відбулося ряд робочих зустрічей та нарад з приводу впорядкування меж території Національного природного парку «Гуцульщина».

Враховуючи звернення Пістинської, Старокутської, Шешорської, Черганівської та Городянської сільських рад щодо уточнення площ та меж НПП «Гуцульщина» з метою їх впорядкування та врахування інтересів і пропозицій територіальних громад, спільним розпорядженням голів районної ради Андрія Клуба та районної державної адміністрації Ярослава Шинкарука затверджено склад тимчасової комісії. До неї увійшли перший заступник голови районної державної адміністрації Іван Грималюк, начальник управління Держкомзему в Косівському районі Роман Баранюк, уповноважені представники від п’яти сільських рад, депутати районної ради, працівники НПП «Гуцульщина».

Очолив тимчасову комісію голова районної ради Андрій Клуб. Під його керівництвом відбулись вже три засідання відповідної комісії, на яких були розглянуті та узагальнені пропозиції п’яти місцевих рад району щодо оптимізації територій природо-заповідного фонду; перегляду їх зонування, здійсненого НПП «Гуцульщина»; заміни територій, як можуть становити основу подальшого соціально-економічного розвитку населених пунктів району та бути привабливими для інвесторів.

Відповідні рекомендаційні матеріали були направлені на розгляд науково-технічної ради національного парку.

А протягом 11-12 травня 2011 року відбулись виїзні засідання тимчасової комісії в села Черганівку, Старі Кути, Город, Пістинь з метою наочного вивчення та аналізу тих пропозицій, які були надані місцевими громадами вказаних населених пунктів району щодо вилучення з НПП «Гуцульщина» спірних території та заміну їх на інші. Прийнято принципове рішення про вилучення з природо-заповідного фонду ділянок, на які вже виготовлено державні акти на право власності.

Наразі всі напрацювання тимчасової комісії узагальнюються й найближчим часом будуть передані на розгляд Івано-Франківській обласній державній адміністрації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *