Привітання голови районної ради з Днем майстрів народної творчості

У зв’язку з відзначенням 15 травня в Україні Дня майстрів народної творчості,  хочу привітати з цим святом всіх митців нашого самобутнього і неповторного Гуцульського краю, де назавжди тісно переплелись поєднання унікальної карпатської природи та збереження народних гуцульських звичаїв і традиційної побутової культури!

Вже не одне століття Косівщину по праву називають колискою народної творчості, краєм самобутніх духовних, культурних і національних традицій. Карпатські гори, чисте повітря, цілющі  потоки виховали цілі родини майстрів народної творчості. Це люди, які живуть, люблять, працюють, творять не заради престижу і слави, а завдяки дару, який отримали на цій благодатній землі.

Народні майстри Косівського району мають великі творчі можливості, талант, натхнення і в кожен свій виріб вкладають душу.

Нові покоління майстрів народної творчості успішно виховує унікальний Інститут декоративно та прикладного мистецтва, в якому викладають знамениті майстри — нащадки відомих у всьому світі родин Корпанюків, Шкрібляків та Дручкових.

Шановні майстри народної творчості! Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким треба вправно скористатися. Тож, збереження творчого спадку і шанування своїх видатних земляків повинно бути для нас не тільки приводом для пишання, але й запорукою подальшого збереження і примноження неповторної гуцульської культури.

Щиро бажаю вам щастя, здоров‘я, благополуччя, усіляких благ. Хай доля буде щедрою до вас та ваших близьких!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *