Рішення про передачу в постійне безоплатне користування приміщення управлінню Держкомзему в Косівському районі

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від 12 січня 2011 року                                                                                             № 44-3/2011

Про  передачу в постійне  безоплатне користування приміщення  управлінню Держкомзему в Косівському районі

Відповідно до ст.43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи клопотання начальника управління Держкомзему у Косівському районі (Р.Баранюк) у зв’язку із збільшенням повноважень управління щодо реєстрації прав на земельні ділянки та у відповідності до рекомендацій постійної комісії районної ради з питань підприємництва  та комунальної власності, районна рада

вирішила:

1.Надати управлінню Держкомзему в Косівському районі  в постійне безоплатне користування приміщення  другого поверху  в будівлі колишньої друкарні за адресою: м.Косів, вул. Незалежності, 28,  площею 176,7 м.кв.  для  розміщення структурних підрозділів.

2. Начальнику відділу комунального майна (Л.Дяков)  укласти договір безоплатного   користування приміщенням  із управлінням  Держкомзему в Косівському  районі у відповідності до цього рішення.

3.Вважати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 18 червня 2002 року за № 32-2\2002 «Про передачу приміщення».

4. Контроль за виконанням  рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань підприємництва та комунальної власності  (В.Струк).

Голова районної ради                                                                    Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *