Рішення про надання в оренду приміщення Івано-Франківській регіональною філії Центру державного земельного кадастру

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від 12 січня 2011 року                                                                                          № 45-3/2011

Про надання в оренду приміщення Івано-Франківській регіональною філії Центру державного земельного кадастру

Відповідно до п.19 ст. 43, ст. 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновки постійної депутатської комісії районної ради з питань підприємництва та комунальної власності, районна рада

вирішила:

1. Зменшити площу приміщення, орендованого Івано-Франківською регіональною філією центру державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах.

2.Надати в оренду Косівській філії державного земельного кадастру одну кімнату другого поверху колишньої друкарні за адресою м.Косів, вул. Незалежності 28 для розміщення філії та здійснення своїх повноважень.

3.Начальнику відділу комунального майна  району(Л.Дяков)  заключити договір оренди у відповідності до цього рішення та Закону України «Про оренду державного та комунального майна» терміном на два роки з щорічним переглядом.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань підприємництва та комунальної власності (В.Струк).

Голова районної  ради                                                            Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *