Рішення про продовження терміну дії дозволу на встановлення терміналу для поповнення мобільних телефонів

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від  12 січня  2011  року                                                              № 41-3/2011
м.Косів

Про  продовження терміну дії дозволу на встановлення  терміналу

Розглянувши заяву приватного підприємця Лелета Маркіяна Юрійовича та враховуючи рішення комісії з питань підприємництва та  комунальної власності, районна рада
вирішила:

1.Враховуючи рішення  сесії районної ради від 24 грудня 2008 року № 418-16\2008  «Про дозвіл на встановлення терміналу для поповнення мобільних телефонів», надати згоду на продовження  терміну дії дозволу на встановлення терміналу для поповнення мобільних телефонів  в приміщенні Косівської центральної районної лікарні.

2. Відділу комунального майна району  (Л.Дяков) заключити договір оренди  на місце для розташування  вищезгаданого терміналу на підставі рішення сесії районної ради від 17 січня 2007 року № 161-5\ 2006 «Про оренду майна спільної власності територіальних громад району» та Положення про порядок передачі та здійснення орендних відносин    щодо об’єктів спільної власності територіальних громад району.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань підприємництва та комунальної власності  (В.Струк).

Голова районної ради                                                            Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *