Кадрові зміни у виконавчому апараті районної ради

12 травня 2011 року конкурсною комісією Косівської районної ради проведено конкурс на заміщення вакантних посад головного спеціаліста з питань діловодства загального відділу виконавчого апарату районної ради на час відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника  та головного спеціаліста з інформаційного забезпечення загального відділу виконавчого апарату районної ради. Враховуючи рекомендації конкурсної комісії,  переможців конкурсу призначено на відповідні посади.

Шатрук Галина Петрівна призначена на  посаду головного спеціаліста з питань діловодства загального відділу виконавчого апарату районної ради на час відпустки в зв’язку з вагітністю та пологами основного працівника.

Петрук Ярослав Михайлович призначений  на посаду головного спеціаліста з інформаційного забезпечення загального відділу виконавчого апарату районної ради.

Інші учасники конкурсу, які успішно склали іспит, зараховані до кадрового резерву Косівської районної ради, а саме:

Босович Оксана Ігорівна – на посаду головного спеціаліста з питань діловодства загального відділу виконавчого апарату районної ради;

Стринадюк Ірина Юріївна — на посаду головного спеціаліста з питань діловодства загального відділу виконавчого апарату районної ради;

Білик Василь Миколайович – на посаду головного спеціаліста з інформаційного забезпечення загального відділу виконавчого апарату районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *