З початку 2011 року спеціальна комісія з питань надання одноразових грошових допомог громадянам району розглянула близько 400 заяв

За перше півріччя 2011 року  у загальний відділ  виконавчого апарату Косівської районної ради поступило 404 заяви від жителів Косівщини щодо виділення одноразової грошової допомоги.

Відповідно до вимог Положення про спільну комісію з питань надання одноразових грошових допомог  громадянам, які проживають у Косівському районі, затвердженого розпорядженням голови районної ради, комісія приймає рішення про надання одноразової грошової допомоги малозабезпеченим громадянам, з урахуванням доходу заявника, його майнового стану, інших обставин, які є підставою для надання матеріальної допомоги. Одноразова грошова допомога за рішенням комісії надається таким категоріям малозабезпечених громадян: ветеранам війни та праці, інвалідам, громадянам, реабілітованим відповідно до Закону України “Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні”; постраждалим унаслідок Чорнобильської катастрофи, одиноким громадянам, багатодітним та малозабезпеченим сім’ям. Одноразова грошова допомога надається також іншим громадянам, у сім’ях яких склалися (з незалежних від них причин) обставини, внаслідок яких вони потребують матеріальної допомоги.

З початку року відбулись три засідання відповідної комісії на яких було розглянуто 322 заяви. Більшість із них були задоволені й відповідно до рішень комісії заявникам була виділена грошова допомога у межах до 850 гривень. Щомісяця на основі рішення спеціальної комісії районної ради районний територіальний центр по обслуговуванню одиноких перестарілих громадян управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перераховує 17 тисяч гривень для надання одноразових грошових допомог населенню району на спеціальний рахунок Косівського центру поштового зв’язку №5, який у свою чергу забезпечує надходження грошей безпосередньо до заявників. 99 відсотків заяв, що надійшли на розгляд комісії, стосуються виділення матеріальної допомоги на лікування у зв’язку з важкими хворобами.

На сьогоднішній день всі нерозглянуті заяви перебувають на вивченні у членів комісії, серед яких медики, фахівці управління праці та соціального захисту населення, депутати районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *