З нагоди Міжнародного дня захисту дітей постійна комісія районної ради з питань культури та духовності ініціювала проведення конкурсу малюнка на асфальті

У рамках відзначення Міжнародного дня захисту дітей у Косівському районі відбулося ряд святкових заходів. Депутати районної ради та працівники її виконавчого апарату взяли участь у відкритті щорічного регіонального фестивалю дитячої творчості «Яблуневий цвіт», а постійна депутатська комісія районної ради з питань духовності та культури спільно з Кутською художньою школою організувала 1 червня у селищі Кути конкурс дитячого малюнка на асфальті на тему «Писанкова Україна».


Голова комісії Микола Забронський та радник-консультант голови районної ради Назар Перкатюк привітали юних учасників конкурсу та їхніх батьків зі святом, взяли участь у святковому концерті, нагородили переможців подарунками. Загалом у конкурсі взяли участь більша 100 дітей молодшого та середнього шкільного віку. По закінченні урочистостей, за сприяння голови профільної депутатської комісії Миколи Забронського, всіх учасників конкурсу організатори частували солодощами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *