Постійна комісія районної ради з питань законності та боротьби з корупцією розглянула звернення жителів району

Відбулося чергове засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань законності та боротьби з корупцією.

У роботі комісії взяв участь заступник начальника Косівського РВ УМВС України в Івано-Франківській області Фенчук Тарас Петрович, депутат районної ради, голова постійної депутатської комісії районної ради з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту та зв’язку Шатрук Михайло Іванович.

Також взяли участь у роботі комісії жителі району, заяви та звернення яких стали предметом розгляду. Розглядаючи звернення громадян, комісія взяла за основу забезпечення прав громадян, передбачених Законом України “Про звернення громадян”.

Депутатами розглянуто колективне звернення жителів с.Шешори з приводу порушення власником одного із закладів села вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму та правил додержання тиші в населених пунктах і громадських місцях. За результатами розгляду комісія вирішила направити колективне звернення до Косівського РВ УМВС України в Івано-Франківській області для розгляду та вжиття відповідних заходів реагування.

Предметом розгляду комісії також стала заява жителя с. Нижній Березів з приводу розслідування обставин пожежі, що сталася в господарстві його сина. Депутати ухвалили звернутися до прокуратури району з рекомендацією надати оцінку обґрунтованості рішення про відмову в порушенні кримінальної справи за фактом пожежі в господарстві  загиблого  В., а в разі необхідності вжити необхідних заходів реагування.

Крім того, депутатською комісією розглянуто ряд інших питань, що стосуються захисту прав громадян. Зокрема, обговорено звернення жительки с.Яворів щодо компенсації витрат, понесених нею в зв’язку з виконанням за власні кошти робіт, пов’язаних з усуненням наслідків стихії 2008 року тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *