Члени президії районної ради ознайомились з результатами впровадження альтернативних джерел енергії на базі Косівського навчально-виховного комплексу

Друга частина засідання президії Косівської районної ради 23 червня 2011 року відбулась на базі Косівського навчально-виховного комплексу. Члени президії ознайомились з результатами впровадження у навчальному закладі геотермального теплового насосу як альтернативного джерела енергії, що замінив пічне опалення. До слова, це пілотний проект – на сьогоднішній день немає аналогів встановлення в бюджетних організаціях Івано-Франківської області вказаної системи тепло обігріву.

З метою детального ознайомлення депутатів районної ради з інноваційною технологією голова районної ради запросив директора підприємства «Базис» П.М.Іжака, який розповів членам президії про принцип роботи геотермального теплового насосу системи «вода-вода», відповів на запитання щодо вартості, окупності, гарантії та терміну його служби.

Депутати районної ради виявили неабияку зацікавленість. За словами голови районної ради Андрія Клуба, щороку витрачаються величезні суми коштів районного бюджету на оплату енергоносіїв, ціни на них постійно зростають, а ці гроші можна було б зекономити та використовувати на соціально-економічний та культурний розвиток району

Члени президії одноголосно прийняли рішення про необхідність поетапного переведення всіх бюджетних установ району, а в першу чергу навчально-виховних закладів, на альтернативні джерела енергії.

За результатами виїзного засідання президії районної ради буде створено тимчасову робочу групу з числа депутатів районної ради, фахівців райдержадміністрації для того, щоб першочергово визначити перелік тих об’єктів на території Косівського району, які споживають найбільший об’єм енергоресурсів протягом опалювального періоду. При формуванні проекту районного бюджету на наступний рік депутати районної ради будуть шукати можливості й закладати кошти для відповідних потреб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *