Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
третя сесія

РІШЕННЯ

Від 12 січня 2011 року      № 35-3/2011

Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік

Програма соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік визначає конкретні напрямки та засоби подальшого економічного зростання і на цій основі підвищення реальних доходів населення через послідовне збільшення оплати праці, створення нових робочих місць, зменшення безробіття.

Основні показники соціально-економічного розвитку району на 2011 рік у сферах та галузях економіки обраховані, виходячи з прогнозованого темпу приросту обсягу реалізованої промислової продукції на 13,5 відс., валової продукції сільського господарства ( у цінах 2005 року ) – на 0,6 відс., заробітної плати – на 6,6 відс.

Заслухавши та обговоривши програму, розроблену на виконання ст.43 України «Про місцеве самоврядування в Україні» і ст. 17 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та відповідно до Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» від 23.03.2000 р. № 1602-ІІІ, районна рада

вирішила:

  1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік (додається).
  2. Керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації разом із органами місцевого самоврядування створювати сприятливі умови для стабільної роботи всіх галузей економіки, подальшого розвитку підприємництва, взяти під особистий контроль стан виплати заробітної плати та пенсій, збільшення доходів бюджету, безумовне виконання заходів щодо реалізації Програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2011 рік.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку та інвестицій (Р.Присяжний).

Голова районної ради Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *