Відбулась п’ята сесія Косівської районної ради

У четвер, 14 липня 2011 року, відбулась п’ята сесія Косівської районної ради шостого демократичного скликання.

Депутати розглянули та прийняли рішення по більш, ніж 40 питаннях. Зокрема, на п’ятій сесії районної ради було затверджено звіт про виконання районного бюджету та бюджету району за І квартал 2011 року, прийнято рішення про уточнення районного бюджету на 2011 рік; розглянуто ряд важливих для життєдіяльності району питань, що стосуються комунальної власності; затверджено нові редакції статутів Яблунівської районної лікарні та Косівської школи “Гірське орлятко”.

На виконання вимог чинного законодавства та у межах своїх повноважень сесія районної ради прийняла рішення щодо впорядкування регуляторних актів. Крім того, депутати розглянули та затвердили три районні цільові програми, що стосуються проведення у Косівському районі земельної реформи, впровадження на території району заходів з енергоефективності та реформування і розвитку житлово-комунального господарства.

Безрезультатним залишився розгляд питання по обрання редактора районної газети “Гуцульський край”. Єдина кандидатура, яка пропонувалась на посаду редактора, у процесі таємного голосування не набрала необхідної кількості голосів депутатів районної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *