Рішення про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2014 роки

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
п’ята сесія

РІШЕННЯ

Від 14 липня 2011  року                                                            №110-5/2011
м.Косів

Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2014 роки

На виконання вимог Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки», враховуючи рішення обласної ради від 24-03.2011 №75-4/2011 «Про регіональну цільову Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства області на 2011-2014 роки» та керуючись пунктом 5 частини1 статті 91 Бюджетного кодексу України, пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку, розглянувши та обговоривши Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2014 роки, районна рада

вирішила:

  1. Затвердити Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2014 роки (додається).
  2. Основним координатором виконання Програми визначити відділ регіонального розвитку, містобудування і архітектури районної державної адміністрації (В.Склепович).
  3. Відділу регіонального розвитку, містобудування і архітектури районної державної адміністрації (В.Склепович) врахувати у Програмі пропозиції постійної комісії районної ради з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку.
  4. Бюджетні призначення для реалізації заходів Програми передбачати щорічно при формуванні районного бюджету, виходячи із можливостей його дохідної частини, місцевих бюджетів та інших джерел фінансування.
  5. Рекомендувати виконавчим комітетам міської, селищних, сільських рад розробити місцеві програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2011-2014 роки та затвердити їх на сесіях відповідних рад. Щороку коригувати і затверджувати заходи щодо реалізації цих програм і передбачати в бюджетах місцевих рад кошти для їх виконання, виходячи із можливостей дохідних частин бюджетів.
  6. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (О.Мицкан) щорічно враховувати бюджеті запити відділу регіонального розвитку, містобудування і архітектури районної державної адміністрації (В.Склепович) на виділення коштів для реалізації заходів Програми.
  7. Інформацію відділу регіонального розвитку, містобудування і архітектури районної державної адміністрації (В.Склепович) про хід реалізації Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства району на 2011-2014 роки щорічно заслуховувати на сесії районної ради.
  8. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови районної ради В.Жмендака та постійну комісію районної ради з питань надзвичайних ситуацій, житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку (М.Шатрук).

Голова районної ради                                           Андрій Клуб

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *