Рішення про Програму приватизації об’єктів власності територіальних громад району та спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки та втрату чинності рішення районної ради

УКРАЇНА
Косівська районна рада
шосте демократичне скликання
п’ята сесія

РІШЕННЯ

Від 14 липня  2011 року                                                                                       № 116-5/2011

Про Програму приватизації  об’єктів власності територіальних громад району та спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки та втрату чинності рішення районної ради

Відповідно до статей 43, 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», з метою впорядкування організаційних та майнових відносин, враховуючи вимоги Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», висновки робочої комісії з прискореного перегляду регуляторних актів, створеної розпорядженням голови районної ради від 21.03.2011 №30-р, та постійної депутатської комісії районної ради з питань підприємництва та комунальної власності, районна рада вирішила:

  1. Вважати таким, що втратило чинність, рішення районної ради від 12.01.2011 №46-3/2011 «Про Програму приватизації об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста та спільної власності територіальних громад району».
  2. Затвердити Програму приватизації об’єктів власності територіальних громад району та спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки (додається).
  3. Організацію виконання даного рішення покласти відділ комунального майна району (Л.Дяков), а контроль – на постійну комісію районної ради з питань підприємництва та комунальної власності (В.Струк)

Голова районної ради                                Андрій Клуб

Додаток до рішення районної ради
Від 14.07.2011 №116-5/2011

Програма приватизації  об’єктів власності територіальних громад району та спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки

Програма приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на 2011-2014 роки визначає завдання і способи відчуження комунального майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району.

Основною метою приватизації об’єктів є створення умов для підвищення ефективності діяльності підприємств та поліпшення стану об’єктів нерухомого майна. Пріоритетним та основним завданням приватизації є відчуження об’єктів виключно за кошти, забезпечення інформаційної відкритості процесу відчуження, створення сприятливих умов для появи приватних власників, підвищення зацікавленості інвесторів.

Програма направлена на забезпечення виконання районного бюджету в частині доходів по коду 31030000 „Надходження від відчуження майна, що знаходиться у комунальній власності”.

Приватизація об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району  здійснюється відділом  комунального майна  району  відповідно до Закону України «Про приватизацію невеликих  державних підприємств (малу приватизацію)», Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», даної Програми та враховуючи рішення районної ради від  12  січня  2011  року №  40-3\2011  „Про перелік майна спільної власності територіальних громад сіл,селищ,міста району.».
Відділ комунального майна району здійснює приватизацію об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста району на підставі Програм приватизації та переліків об’єктів власності територіальних громад сіл, селищ, міста, що підлягають приватизації, затверджених відповідними радами.

Приватизація об’єктів власності та спільної власності територіальних громад сіл,селищ, міста району  здійснюється шляхом:

  • викупу;
  • продажу на аукціоні.

Відповідно до Бюджетного Кодексу України кошти від відчуження об’єктів спільної власності територіальних громад району зараховуються до спеціального фонду районного бюджету, а кошти від відчуження об’єктів, що є власністю територіальних громад сіл, селищ, міста зараховуються до спеціальних фондів відповідних бюджетів.

Кошти, одержані від приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста району та об’єктів власності територіальних сіл, селищ, міста,    зараховуються на рахунок, відкритий відділу  комунального майна району в Косівському відділенні ощадного банку України.  Відділення ощадного банку на наступний день після зарахування коштів на рахунок  відділу  комунального майна району передають відділу  виписки з зазначеного рахунку та реєстр розрахункових документів до них.

Кошти, отримані від приватизації майна,  розподіляються наступним чином: 97 відсотків коштів, отриманих від приватизації, перераховуються на відкриті в казначействі рахунки  спеціального фонду районного, сільських, селищних, міського бюджетів в залежності від власності об’єкта, що приватизується; 3 відсотки коштів, отриманих від приватизації, використовуються на заходи, пов’язані з проведенням приватизації майна спільної власності територіальних громад району та власності територіальних громад сіл, селищ, міста району і перераховуються на рахунок, відкритий  відділу комунального майна району відділенням ощадного банку України.

Керуюча справами виконавчого апарату районної ради                    Роксолана Барчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *