Районна рада звернулась до Міністерства культури України щодо благоустрою найстарішого храму Гуцульщини

На п’ятій сесії районної ради депутати одноголосно підтримали рішення про звернення до Міністерства культури України з приводу виділення коштів на благоустрій та ремонт під’їзних шляхів до церкви Успіня Пресвятої Богородиці, яка знаходиться у с. Пістинь Косівського району. Ініціатором відповідного звернення виступив депутат-мажоритарник, житель с.Пістинь Василь Табахарнюк.

Оскільки даний храм віднесено до пам’яток архітектури, враховуючи загальнодержавне значення даної споруди в аспекті історичної спадщини культури та духовності, депутати районної ради звернулися до профільного міністерства з проханням допомоги в збереженні, охороні та приведенні до належного стану найстарішої церкви Гуцульщини, благоустрою її території та ремонту під’їзних шляхів.

Відповідні заходи не можуть бути реалізовані силами місцевих бюджетів Косівського району у зв’язку з обмеженим фінансовим ресурсом, тому представники інтересів територіальної громади району вирішили клопотати про виділення фінансування через територіальні органи Міністерства культури України для того, щоб терміново провести вказані роботи з метою збереження унікального храму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *