Депутати районної ради схвалили звернення щодо виділення коштів на завершення робіт по ліквідації наслідків стихії 2008 року

Питання незавершених робіт по ліквідації наслідків стихії 2008 року на території Косівського району є постійним предметом обговорення на засіданнях депутатських комісій, президіях районної ради. Депутати районної ради відзначають, що дана проблема викликає численні скарги громадян та їх звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, центральних органів виконавчої влади, а також посилює соціальну напругу серед жителів Косівського району.

У зв’язку з цим, на останній сесії районної ради депутати схвалили звернення до  Президента України В.Януковича, Прем’єр-Міністра України М.Азарова щодо виділення коштів на завершення робіт по ліквідації наслідків стихії 2008 року. Зокрема, у ньому йдеться про те, що з метою налагодження транспортного сполучення між населеними пунктами району, забезпечення роботи закладів освіти, медицини та бюджетної сфери району підрядними організаціями протягом 2009 – 2010 рр. виконувались роботи в борг. А станом на 01.07.2011 року заборгованість за виконані роботи становить 24605,283 тис. грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *