Урочиста сесія з нагоди 20-й річниці Незалежності України

Напередодні визначного державного свята у місті Косові організували ряд заходів, приурочених 20-й річниці Незалежності України. Розпочали з урочистого підняття державного прапора на майдані Незалежності (з нагоди Дня Державного прапора). Віддали шану тим, хто роками боровся за нашу неньку-Україну, — покладали квіти і вінки до пам’ятних місць і з гордістю за нашу Україну, співаючи Державний гімн, тримали руку на серці керівники району в особі голови районної ради А.Клуба, заступників голови РДА І.Грималюка та В.Совіздранюка, заступника голови райради В.Жмендака, міського голови М.Фокшея; гість, нардеп В.Чуднов, керівники державних і приватних установ, підприємці, представники громадсько-політичних організацій району, ветерани та інші.

Цього серпневого ранку всіх об’єднували не лише віковічні вигуки «Слава Україні! Героям слава!», статус нації, українського народу, а насамперед 20 років прожитого, пройденого, зробленого, 20 років політичних протистоянь і побратимства, 20 років спільної української юності. Тож настає час дорослішати, краще думати, аналізувати, правильно вирішувати і ніколи не забувати звідки ми, якого роду і яка наша історія.
Синьо-жовті кольори виблискували на сонці, від вітру — тріпотів Державний прапор, який урочистою ходою понесли від майдану Незалежності до районного Будинку культури. Так святково розпочали спільні сесії Косівських районної та міської рад під головуванням голів А.Клуба та М.Фокшея. За давньою традицією перед початком проведення засідання за участю духівництва помолилися за добру долю України, за здоров’я і злагоду українського народу.

В урочистій сесії взяли участь керівники району, міста та їхні заступники, районні депутати та депутати обласної ради від Косівського району, селищні, сільські голови, керівники підприємств, державних служб, установ, громадських організацій, а також заступник голови ОДА Р.Струтинський та народний депутат В.Чуднов.

Цього разу основному питанню — Незалежності України — було присвячено ряд доповідей. Присутні дізналися і про історію Косівщини, почули політичні думки районних депутатів, представників політичних сил району, стали свідками нагородження з нагоди державного свята найкращих керівників, службовців, громадських діячів, підприємців, медиків, працівників освіти, депутатів району та жителів Косівщини, які відіграють велику роль у відродженні і примноженні традицій, звичаїв карпатського краю, рідної землі, урочистими грамотами, відзнаками і цінними подарунками від голови Івано-Франківської державної обласної адміністрації, обласної влади, голови РДА, Косівських районної і міської рад. Не оминули нагородження і найкращі спортсмени району, зокрема переможці змагання з міні-футболу, які приурочили Дню Незалежності, — команди сіл Пістиня, Рожнова і Соколівки, приємно відзначили і Косівську гірськолижну школу. Всі отримали грамоти, медалі, а також кубки першості — як стимул до майбутніх перемог.

Після урочистих нагород у залі БК розпочали святковий концерт, присвячений 20-річчю Незалежності України, за участю талановитих митців культури, аматорів сцени — кращих співаків, танцівників, вокальних, інструментальних колективів Косівщини. Всі заслуговують на шану і похвалу, адже скільки сили, натхнення, відданості своїй праці і бажання вони проявили того дня! І навіть те, що показала реальність, а це — трошки більше десятка глядачів (коли на засіданні зал був переповненим) — справжніх шанувальників нашої культури і мистецтва, котрі все-таки залишилися послухати тієї української пісні, яка зворушує серця, не зіпсували святкового настрою, що витав усюди, на весь світ, сповіщаючи урочисто: «Слава Україні!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *