У центрі Косова відкрили новий дитячий майданчик

Центр міста його мешканців та гостей завжди притягує наче магніт. У середмісті Косова — чимало туристичних принад. Однак дитячих розваг тут досі не було. Виправити ситуацію вирішили депутати-регіонали. Тож виділили левову частку коштів на дитячий майданчик у самісінькому центрі поруч з адмінбудівлею.

До ініціативи партійців приєдналося чимало молодих місцевих родин. Косівчани допомогли і грошовими внесками, і матеріалами. Більшість добровольців, котрі приймали участь у спорудженні дитячої розваги, завітали на її урочисте відкриття. Окрім наповнення самого майданчика, яке найбільше потішило малюків, гостей приємно вразив його стиль загалом. Камінь, дерево та елементи творчості ковалів — ось чим оздобили художню огорожу, лавочки та ліхтарі. Майданчик добре освітюватиметься навіть у сутінках. Аби запобігти хуліганству, невдовзі тут встановлять ще й камеру спостереження.

Нещодавно осередок дитячих розваг — «Майданчик мрій» регіонали відкрили у Рожнятові. До завершення року, пообіцяв народний дептутат Василь Чуднов, прикарпатських дітлахів очікують ще близько 5-ти подібних презентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *