Постійна комісія районної ради з питань законності та боротьби з корупцією рекомендувала розглянути на одному з пленарних засідань районної ради питання роботи відділення ДАІ з обслуговування Косівського району

Минулого тижня відбулося чергове робоче засідання постійної депутатської комісії районної ради з питань законності та боротьби з корупцією, яку очолює депутат районної ради Іван Підлетейчук. У роботі засідання взяв участь голова районної ради Андрій Клуб та заступник голови районної ради Василь Жмендак.

Цього разу в поле зору комісії потрапило питання забезпечення органами Державтоінспекції безпеки дорожнього руху в Косівському районі. Про важливість та актуальності порушеної теми свідчить оголошення 2011-2020 років «Десятиліттям дій з безпеки дорожнього руху», яке стартувало в Україні в травні цього року. Ще одним чинником, що спонукав до включення зазначеного питання в порядок денний засідання комісії стали скарги жителів району на неналежне забезпечення безпеки руху на дорогах в м.Косові та Косівському районі.

Зокрема, депутатською комісією відзначено, що викликає невдоволення відсутність працівників ДАІ у найбільш проблемних місцях. Немає належного патрулювання вулиць та притягнення порушників правил дорожнього руху до відповідальності.

Недостатньо здійснюється контроль за водіями, які перебувають за кермом після відвідин розважальних закладів та вживання алкоголю. Складною є ситуація з безпекою руху на дорогах в центрі міста Косовав, особливо на майдані Незалежності, а також у вихідні, святкові дні та у вечірні години.

Підсумовуючи обговорення питання, члени комісії відмітили, що численні порушення та відверте ігнорування правил дорожнього руху є наслідком відсутності належного реагування на них працівників ДАІ. За таких обставин робота працівників ДАІ, які обслуговують Косівський район є неефективною. На думку депутатів, членів комісії, робота співробітників ДАІ повинна бути направлена в першу чергу на виховання відповідальності та культури учасників дорожнього руху, що дасть можливість запобігти нещасним випадкам на дорогах та зберегти не одне життя.

Голова комісії І.Підлетейчук також звернув увагу на те, що працівниками Державтоінспекції в Косівському районі не в повній мірі здійснюються заходи щодо забезпечення безпеки школярів. Мова йшла про необхідність чергування працівників ДАІ на дорогах, прилеглих до шкіл. Завданням таких патрулів є здійснення контролю за дотриманням водіями  правил проїзду пішохідних переходів по дорозі до школи, особливо в ранкові та обідні години.

За результатами обговорення порушеного питання комісія вирішила рекомендувати розглянути на одному з пленарних засідань районної ради питання роботи відділення ДАІ з обслуговування Косівського району.

Голова комісії І.Підлетейчук зазначив, що комісія буде і надалі  реагувати на скарги з приводу неналежного виконання обов’язків працівниками державних органів, завданням яких є насамперед забезпечення прав та захист інтересів громадян. Комісією також розглянуто ряд інших скарг та звернень громадян,  по яких  прийнято відповідні рішення.

Комісія з питань законності та боротьби з корупцією звертається до мешканців Косівського району з проханням і в подальшому надсилати зазначеній депутатській комісії скарги на дії (або бездіяльність) правоохоронних органів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *